HerGün30Saniye Projesi ve Amacı | Turgut Erkaynak | Kişisel Gelişim |

Turgut Erkaynak, Türkiye’nin önde gelen Gruplarında kazandığı Satış & Pazarlama & Yönetim alanındaki 15+ yıllık bilgi ve tecrübesini yüksek bir motivasyonla bilginin yayılması için sunuyor.

#HerGun30saniye, zaman zaman Turgut Erkaynak’ın okuduğu bir kitaptaki damıtılmış bilgiyi paylaşırken bazen bir eğitimden,etkinlikten esinlenir veya TE’nin başına gelen bir deneyimi paylaşır.
Amacı;kendisinin yaptığı hataları,kaçırdığı fırsatları başkalarının yaşamaması,aksine doğru yaptıklarını paylaşarak izleyicilerinin kendi yolculuklarında bir değer oluşturmak ve destek olma isteğidir.

Kar amacı gütmeyen ve Sosyal bir misyonu olan #Hergun30saniye Projesi de bu amaçtan doğmuştur.

 

#HerGun30saniye projesi,ticari endişeden uzak sosyal bir platform olarak bireylerin kişisel gelişimine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Turgut Erkaynak’ın uzman olduğu alanlardan Satış & Pazarlama ile yolculuğa başlayacağız ve farklı projelerle devam edeceğiz.

#HerGun30saniye Twitter ve İnstagram ve Youtube Sosyal Medya Kanallarında aktif olarak yer almaktadır. Siz de takip ederek bu sosyal platforma destek olabilirsiniz.

Bu noktada özellikle belirtmeliyim ki; HerGun30saniye’nin amacı bir youtuber olmak kesinlikle değildir.Ürettiği tüm video içeriği açık bir kaynak olarak ilk önce instagram ve twitterdan paylaşır ve belirli bir süre sonra youtube’a arşivlenmesi için ekler.

Sevgi ve Saygılarımla,

Turgut Erkaynak

#HerGun30saniye Platformunda twitter üzerinden en çok izlenmiş(4.000+ izlenme) bazı yayınları aşağıda bulabilirsiniz.

15+ Yıl Deneyim 100%
1.000+ Kurumsal Proje 100%
200+ Satış Ekibi Yönetim Deneyimi 100%
5+ En Hızlı Büyüyen Şirket ve Kategori Ödülü 100%