E-bültenime kayıt olursanız Satış & Pazarlama &Teknoloji & Yönetim alanındaki yazılarımı,güncel haberleri,ücretsiz e-bookları sizinle paylaşacağım.

Satış Pazarlama Danışmanlık 

Markanızın ihtiyaçlarını belirliyor,bu doğrultuda hedef kitleniz ile buluşacağınız kanallara yönelik olarak özel strateji geliştiriyoruz.

Satış dönüşümüne yaklaşımımız, şirketinizin ürünlerini ve hizmetlerini, kullandığı kanalları ve bu çabaları destekleyen arka ofis operasyonlarının verimliliğini kapsamaktadır.
Gerektiğinde ve kurumunuzun ihtiyaç hissettiği durumlarda, pazardaki strateji, satış gücü etkinliği, anahtar müşteri yönetimi ve diğer ilgili alanlarda belirli zorlukları ele almanızda size yardımcı oluruz.

Amacımız, Sizin için müşteri yönetimini geliştiren, hızlı ve hedefe yönelik çözümler üretmektir.

 

Pazarın mevcut durumuna göre şirketinizin sahip olduğu süreci hızlıca geliştirme fırsatlarına odaklanırız ve daha bütünsel satış dönüşümü konusunda yardımcı oluruz.
Farklılaşmak,rekabette öne çıkmak,kurumunuzun vizyon ve hedeflerine ulaşması için stratejik bir biriminiz gibi birlikte çalışabiliriz.
 

DURUM ANALİZİ | SATIŞ CHECK-UP

 

Şirketinizin mevcut durumdaki Satış & Pazarlama Süreçlerinin güncel trendlere göre Analizini kapsar ve çalışma sonunda size bir rapor sunar.
 

 MÜŞTERİYE GİDİŞ & PAZAR STRATEJİLERİ

Durum Analizi çıktılarının üzerine şirketinize özel terzi işi olarak hazırlanan,hızlı kazanıma odaklı,ihtiyaç duyulan modern stratejilerin geliştirilmesini kapsar.
 

SATIŞ KANALLARI YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

Satış Kanallarınızı modern dünya ile hizalanma çalışmalarını kapsar.

Günümüzde,Müşteriler istedikleri şeyi almak için artık tüm kanallarda hareket ediyor ve 7/24 etkileşimi tercih ediyor.

Anahtar müşteri yönetiminden dijital satışa ve  kanal iş ortaklarına kadar tüm kanallarda şirketinizin etkili satış stratejileri oluşturmasına yardımcı oluyoruz.

Bu alanlarda herhangi bir sorunuz olursa da memnuniyetle yardımcı olabilirim.

Sevgilerimle,